REGISTRACE DO DATABÁZE

Casting call vytvořen

KN Casting s.r.o.

Popis projektu

Spustily jsme nový druh registrací.

Pokud se k nám chcete registrovat do databáze, níže naleznete registrační formulář.
Z databáze budou prováděny výběry pouze na epizodní, vedlejší, hlavní a speciální role vyžadující casting a podrobný výběr.

KDO JIŽ ROLETIK VYPLNIL NA JAKÝKOLIV NÁŠ PROJEKT - JSTE JIŽ V DATABÁZI, NEMUSÍTE JIŽ VYPLŇOVAT.

FOTOGRAFIE ZASÍLEJTE POUZE VE FORMÁTU VIZ FOTO VZOR. BÍLÉ POZADÍ.

Děkujeme
KN Casting s.r.o.

Zaškrtnutím tohoto pole uděluji castingové agentuře, do jejíž databáze, případně projektu, se přihlašuji, souhlas se zpracováním mých osobních údajů. Beru na vědomí, že správcem mých osobních údajů je daná castingová agentura a zpracovávání se řídí zásadami zpracování castingové agentury. Rovněž beru na vědomí, že společnost Roletik provozuje platformu Roletik a zpracovává mé osobní údaje v postavení zpracovatele. Více informací o tom, jak osobní údaje zpracovává společnost Roletik, naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů.
Zaškrtnutím tohoto pole souhlasím s Podmínkami užívání. Bez souhlasu s podmínkami užívání nelze registraci dokončit.
Zaškrtnutím tohoto pole uděluji souhlas se zpracováním mých osobních údajů uvedených v registračním formuláři (zejména, ale nikoli výlučně, jméno, příjmení, email a další kontaktní údaje, údaje o pracovních zkušenostech atd.) společností Roletik za účelem zasílání novinek, obchodních nabídek a sdělení a dalšího personalizovaného obsahu o službách a akcích společnosti Roletik, průzkumu trhu, statických účelů a dalších marketingových aktivit společnosti Roletik.

Svůj souhlas udělujina dobu 3 let. Beru na vědomí, že mohu svůj souhlas kdykoli odvolat, což však nemá vliv na zákonnost zpracování osobních údajů před jeho odvoláním.

Více informací o tom, jak společnost Roletik zpracovává osobní údaje, naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů.