REGISTRACE DO DATABÁZE

Casting call made by

KN Casting s.r.o.

Description

Spustily jsme nový druh registrací.

Pokud se k nám chcete registrovat do databáze, níže naleznete registrační formulář.
Z databáze budou prováděny výběry pouze na epizodní, vedlejší, hlavní a speciální role vyžadující casting a podrobný výběr.

KDO JIŽ ROLETIK VYPLNIL NA JAKÝKOLIV NÁŠ PROJEKT - JSTE JIŽ V DATABÁZI, NEMUSÍTE JIŽ VYPLŇOVAT.

FOTOGRAFIE MŮŽOU BÝT VYFOTOGRAFOVANÉ MOBILEM. IDEÁLNĚ BÍLÉ NEBO SVĚTLÉ POZADÍ. (žádný nábytek kolem sebe, žádné sluneční brýle, čepice, atd.).
JAKKOLIV UPRAVOVANÉ FOTOGRAFIE - NELZE POUŽÍT!.

Děkujeme
KN Casting s.r.o.

By ticking this box, I give my consent to the processing of my personal data to the casting agency, to whose database or project I apply for. I understand that the casting agency is the administrator of my personal information and the processing is governed by the casting agency's processing principles. I also note that Roletik operates the Roletik Platform and processes my personal data as a processor. For more information on how Roletik handles personal data, see Privacy Policy.
By ticking this box, I agree to Terms of Use. You may not complete your registration without your consent to the Terms of Use.
By ticking this box, I give my consent to the processing of my personal data contained in the registration form (in particular, but not limited to, name, surname, email and other contact details, work experience data, etc.) by Roletik in order to receive news, business offers and communications and other personalized content about Roletik's services and events, market research, for Roletik's statistical purposes and other marketing activities.

I give my consent for 3 years. I understand that I may revoke and withdraw my consent at any time, but this does not affect the lawfulness of processing my personal data before it is revoked.

For more information on how Roletik handles personal data, see Privacy Policy.